28 Kasım 2013 Perşembe

ALT ÜST--Kitap tanıtım.


\"Peter Robinson\'ın polisiye romanları şu an sektördeki en başarılı olanlar... Okuyun, haklı olduğumu göreceksiniz.\"
-Stephen King-

Kaçakçılıktan uyuşturucu satıcılığına kadar pek çok pisliğe bulaşmış olan Jaff, kadınlarla her zaman arası iyi olmuş, yakışıklı, dengesiz bir baş belasıdır.

Hayattaki başarısızlığı ve ailesi tarafından yeterince önemsenmeyişi yüzünden bambaşka bir kimliğe bürünmeye çalışan Tracy ile Jaff\'ın yolları kesişir ve genç kız kendini tehlikelerle dolu bu genç adama teslim eder.

Kader birliği yapmaya karar veren Jaff ile Tracy için hiçbir şey umdukları gibi gitmez. Cinayette kullanılmış bir silahın ortaya çıkışı, adaletin yerini bulması için canını ortaya koyan Dedektif Alan Banks\'i harekete geçirir. Banks, hayatının en zorlu davasıyla karşı karşıyadır çünkü kızının yaşamından endişe duyanbir baba için başka hiçbir şeyin önemi yoktur.

\"Dâhice bir roman!\"
-Jeffery Deaver-

\"Tehlikeli bir psikopat, başına buyruk dedektif Alan Banks\'i kariyerindeki en kişisel mücadeleyle karşı karşıya getiriyor. Bu roman, nefes kesen bir film gibi...\"
-Joseph Wambaugh-

\"Peter Robinson romanları tüyler ürperten, etkisini uzun süre koruyan, derinlemesine işlenmiş birer sanat eserinden farksız.\"
-Booklist-

Hiç yorum yok: